Voor mij staat de persoonlijke benadering naar de patiënt hoog in het vaandel. In alles wil ik de patiënt meenemen in het denkproces. Uiteindelijk komt het erop neer dat ik de patiënt zo volledig mogelijk voorlicht en de mogelijkheden voorleg, zodat een gezamelijke beslissing mogelijk is.
Het is mijn drive om vanuit opleiding en jarenlange ervaring het KNO-probleem van patiënten zo goed mogelijk op te lossen. Operaties doe ik vaak samen met schedelbasis chirurgie en ben samen met longartsen en neurologen betrokken bij OSAS (Obstructief Slaapapneusyndroom) in het Slaapcentrum.
Gefundeerd oordeel
KNO is een mooi vak omdat ik veel patiënten zowel tijdens het spreekuur zie, als op de operatiekamer. Doordat ik ze in het gehele proces aan de hand meeneem, kan ik ze een gefundeerd oordeel geven wat er aan de hand is en de beste oplossing zoeken. De doelgroep is zeer gevarieerd (oud/jong, man/vrouw) en de problemen kennen een grote diversiteit.
BIG-registratie: 69024742701
Aandachtsgebieden
- Algemene KNO
- Otologie (oorproblemen)
- Laryngologie